ÚVOD PROFIL FIRMY SORTIMENT SLUŽBY OBJEDNÁVKA KONTAKT

PRODEJ LAMINA, OSB DESEK, DÝHOVANÝCH DESEK,...

ÚVOD PROFIL FIRMY SORTIMENT SLUŽBY OBJEDNÁVKA KONTAKT
LaminoObchod.cz
profil firmy

PROFIL FIRMY

Začátek působení naší firmy je spojen s datem 1998. Bylo to v době, kdy jsme se setkali s velkým nedostatkem nabídky plošného materiálu v našem okolí. V této době byla tato firma jediná v naší lokalitě, která se zabývala řezáním a prodejem plošného materiálu pro truhláře a drobné kutily.

Vzhledem ke spokojenosti našich zákazníků jsme rozšiřovali svou nabídku, což vedlo k přesídlení do nových větších prostor. Také technologie zpracování prošla několika změnami. Prvotní řezání bylo prováděno na formátovací pile Steton. Pro větší kvalitu řezu jsme po několika letech pořídili starší velkoplošnou pilu PLC Homag a nakonec i novou pilu NC Holzma HPP 380. V neposlední řadě můžeme jmenovat i nabídku na olepování dílců na olepovacím stroji HOMAG EDGETEQ S-390 s možností předfrézování. Olepování hran je pak možné do tloušťky 12mm.

Od samého začátku se snažíme udržovat vysokou přesnost a kvalitu zpracování. Dokladem naší spolehlivosti je jak 10-ti letá působnost na trhu práce, tak i vytrvalost našich starších i nových zákazníků. Všem zákaznikům se snažíme vždy vyjít vstříc a proto věříme, že s našimi službami budete spokojeni i Vy. Těšíme se na naše setkání.
RYCHLÝ KONTAKT


Martin Macháček
Kosova Hora 112
26291 Kosova Hora

+420 604 404 165
mmrezani@seznam.cz

POČÍTADLO NÁVŠTĚV